Портал МЕБЕЛЬНЫЙ БИЗНЕС В УКРАИНЕ
Начальная страница
Форум о мебели
Мебельный рейтинг UA
Пресс-релиз для СМИ
Производители мебели
Продавцы мебели
Новости и публикации
Выставки мебели
Мебельные ресурсы
Нормативная база
Софт (программы для ПК)
Обмен ссылками
Реклама на сайте
Обратная связь
Домашнему мастеру
 

 


Портал о мебельном бизнесе в Украине приветствует вас на своих страницах!

Портал "Украинский лесной рынок"

Портал Украинский лесной рынок

"Український лісовий ринок" – бізнес-портал, спрямований на задоволення інформаційних потреб підприємств, що працюють у лісовій, деревообробній і меблевій промисловості, а також компаній, фізичних осіб, зацікавлених у покупці (продажу ) продукції з дерева.

Починаючи з 2002 року, понад 2000 лісопромислових компаній з усього світу регулярно користуються послугами порталу в пошуках нових постачальників сировини, розширення ринків збуту, збільшення продажів. Спочатку портал був орієнтований винятково на українських виробників, сьогодні "Український лісовий ринок" перетворився на серйозне джерело актуальної і надійної інформації для постачальників і покупців з усього світу.

У рамках порталу вже працюють розділи: "Каталог фірм", "Торгівля", "Новини ", "Довідник", "Ресурси Інтернет", "Біржа праці", "Форум". Сервер постійно розвивається – додаються нові розділи, поліпшується його дизайн, функціональність і структура. Виходячи з потреб ринку, розроблено новий розділ – "Дерев'яне будівництво", що включив у себе підрозділи: "Дерев'яні будинки", "Вікна. Двері ", "Погонажні вироби ", "Паркет". Розділ передбачає сконцентрувати інформацію про виробників та донести її до кінцевого споживача. Таким чином, портал з порталу "для бізнесу" поступово став порталом "для кінцевого споживача".

Реєстрація підприємств на порталі – безкоштовна.

Підприємства, що розмістили інформацію на безкоштовній основі, позбавляються частини потенційних покупців для своєї продукції, оскільки контактна інформація цих підприємств залишається закритою. Підприємства, зацікавлені в представленні на порталі своїх контактних даних у відкритому виді для усіх відвідувачів, можуть оформити підписку на пакет Учасника порталу, або підписатися на окрему послугу.

Телефон гарячої лінії: 8 050 375 62 77

Адреса порталу в мережі Інтернет: http://www.woodex.com.ua

 

Метериал подготовлен на основе данных с сайта "Украинский лесной рынок".

 

 

 
 
  © Copyright 2005-2016 www.furniture.biz.ua
  All Rights Reserved
Рейтинг мебельных сайтов Украины Рейтинг мебельных сайтов на UKRMEBEL.COM
Design by
Slava