Портал МЕБЕЛЬНЫЙ БИЗНЕС В УКРАИНЕ
Начальная страница
Форум о мебели
Мебельный рейтинг UA
Пресс-релиз для СМИ
Производители мебели
Продавцы мебели
Новости и публикации
Выставки мебели
Мебельные ресурсы
Нормативная база
Софт (программы для ПК)
Обмен ссылками
Реклама на сайте
Обратная связь
Домашнему мастеру
 

 


Портал о мебельном бизнесе в Украине приветствует вас на своих страницах!

Каталог производителей мебели и оборудования для мебельного производства, производство мебели под заказ в г.Львове и Львовской области

Арія-Україна

Арія-Україна

ПП ВКП «Арія-Україна» працює більше десяти років на меблевому ринку. Серед наших клієнтів замовники меблів для дому у Львівській області, а також меблів для готелів, пансіонатів, санаторіїв та офісів по всій Україні. В 2009 році компанія стала офіційним представником ТМ «Baggi» – колекцій меблів для дитячих кімнат. Розвивається дилерська мережа. Виробництво, продаж, доставка, монтаж меблів на замовлення для санаторіїв, пансіонатів, готелів, офісів, навчальних закладів, магазинів, аптек, дому: кухня, прихожа, шафа-купе, стінка.

Сайт: www.aria-ua.com

 

НТФ «Дельта»

Фірма «Дельта» була заснована в 1990 році, займається виробництвом офісних крісел і стільців, а також комплектуючих деталей до них і торгівлею офісними меблями. Фірма виробляє оригінальні моделі офісних крісел, виготовлених з італійських комплектуючих деталей. Крісла відрізняються оригінальним дизайном, ергономічністью, надійністю у поєднанні з доступною ціною. Всі комплектуючі деталі мають сертифікат якості ISO 9002, що дає виняткову можливість надавати трьохрічну гарантію. Новинкою асортименту є серія директорських крісел розроблена також на базі італійських комплектуючих деталей.

Сайт: www.delta.lviv.ua

 

Підприємство «Фіус»

«Фіус» пропонує добротні та елегантні м'які та корпусні меблеві конструкції з масиву деревини. Це ідеальне поєднання зручності та естетики. Завдяки використанню професійних навиків, ми вдало поєднуємо новітні технологічні інновації та мистецтво ремесла. Висока якість підготовки матеріалів забезпечує високу якість продукції. Для нашої продукції ми використовуємо тканини та фурнітуру провідних фірм світу. Це дозволяє нам задовольняти естетичні та функціональні потреби вимогливих клієнтів. Сьогодні ми б хотіли представити вам досягнення нашої справи.

Сайт: www.fius.com.ua

 

Компанія «Кленолист»

Приватне підприємство «Кленолист» з іноземними інвестиціями пропонує широкий спектр високоякісних виробів з натуральної сировини, м'яких та твердих порід дерева, виготовлених в Україні (домовини, труни, гроби, хрести – профільна діяльність, інтер'єри, барні стійки, меблі, столи, шафи, кухні, вікна та двері – додаткова). Продукція виготовляється з готових взірців, а також за індивідуальними розробками провідних дизайнерів з прив'язкою до конкретних об'єктів та розмірів.

Сайт: www.klenolyst.com.ua

 

Компания ООО «Интекор»

Первый украинский завод по производству мебельной кромки ПВХ. Основное направление деятельности ООО «Интекор» – производство кромки ПВХ, а также изготовление полимерных композиций для производителей пластмассовых изделий. Современное европейское оборудование и технологии для производства кромки ПВХ. Полный цикл производства от подготовки сырья до получения готового продукта. Предлагаем кромку ПВХ со склада и под заказ.

Сайт: www.kromka.com.ua

 

Меблева фабрика «Меблі-Стиль»

Ім’я «Стиль» добре відоме споживачу, воно стало символом високої професійної репутації і виключної якості відпускної продукції. За роки існування підприємство суттєво розширило географію продажу. Продукцію підприємства завжди можна впізнати: дивани та крісла вирізняються яскравою та неповторною індивідуальністю, естетичною привабливістю, різноманіттям та доступними цінами. Широкий асортимент меблів здатен задовільнити смаки найбільшвишуканих покупців. В пошуках оригінальних творчих рішень, підприємству вдається сумістити в своїх колекціях розкіш і благородство класики та мінімалізму з функціональністю авангардизму. Особлива увага приділяється при розробці моделей еліт-класу, з впровадженням останніх досягнень в галузі меблевих технологій та дизайну.

Сайт: www.meblistil.com

 

ЧП «Вика»

Частное предприятие «Вика» было основано в 2000 году. Основным видом деятельности фирмы является производство мягкой мебели и ортопедических матрасов. Мы выпускаем современную, надежную, практичную и многофункциональную продукцию, которая сделана специально, чтобы создать наилучшие условия для жизни, работы и отдыха. Высокое качество материалов и современные технологии гарантируют надёжность и долгосрочность использования нашей продукции, которая полностью отвечает санитарно-гигиеническим требованиям действующего законодательства Украины. Широкий ценовой диапазон разрешает удовлетворять потребности людей с разным материальным достатком. С нашей продукцией вы почувствуете в своем доме уют и комфорт. Всегда рады видеть Вас на нашей фабрике. Мы готовы к сотрудничеству с каждым клиентом.

Сайт: vika-privat.com.ua

 

ПП «Тис»

Частное предприятие ТИС

Приватне підприємство «Тис» засноване у 1993 році. Основним напрямком діяльності, є виробництво меблів з натурального дерева (кухонні кутики та ліжка). З моменту утворення фірми «ТИС», ми орієнтуємося на максимальне задоволення запитів покупців і на взаємовигідну співпрацю з партнерами. Почавши з колективу, що складався з кількох людей, зараз ми маємо власну лінію виробництва меблів з натурального дерева, що дозволяє виконувати замовлення будь-якого об`єму та складності. Оригінальна і водночас високоякісна продукція «ТИС», виробляється завдяки втіленню на виробництві сучасних технологій та екологічно чистих матеріалів виробництва українських та європейських фірм. На нашу думку, Інтер’єр помешкання, підбір матеріалів, їх якість, естетика впливають на позитивний настрій його мешканців. Наша продукція, є втіленням побажань і мрій клієнтів, задоволення найвищих і найвибагливіших смаків.

Сайт: www.tus.lviv.ua

 

ПП «Ваші меблі»

ПП Ваші меблі

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати найкращі поєднання меблів з інтер’єром Вашої квартири, підкажуть, як виграти максимум місця у кімнаті, як раціонально використати гроші і при цьому не втратити у якості. Ми зробимо будь-які креслення, наприклад: креслення меблів, проект Вашої квартири, креслення машинних деталей та інше. При розробці креслення дотримуємось всіх ГОСТів, що дозволить будь-якому іншому спеціалісту їх прочитати. Використовуємо комплекси AutoCAD, Compas, T-FLEX. Займемось 3D проектуванням Ваших меблів, інтер’єру чи будь-чого іншого. Наші дизайнери покажуть Вам, якою буде Ваша оселя до початку ремонту чи будови і Ви встигнете змінити щось у запланованому проекті на краще. Використовуємо сучасні інструменти 3D MAX.

Сайт: www.vashi-mebli.lviv.ua

 

Мебельная фабрика «Wmebli»

Мебельная фабрика Wmebli

ООО «В-Мебли» основана в 1993 году и за объемами производства является наиболее мощной фабрикой в западном регионе Украины. На сегодня фабрика изготовляет более 70 видов мягкой мебели, а это 135 типов изделий, что комбинируются в более чем 225 вариантов. Ассортимент продукции постоянно пополняется новыми моделями. Фабрика также изготовливает мебель под заказ клиента. Мебельная фабрика «Wmebli» – это собственные: лесовозы и пилорама; деревообрабатывающий цех и сушильное отделение общей площадью 1000кв.м.; каркасный цех площадью 700кв.м.; сборочные помещения и швейный цех общей площадью 1400 кв.м.; складские помещения общей площадью 2900 кв.м.

Сайт: www.wmebli.com.ua

 

Добавить информацию в этот каталог

 

 

 
 
  © Copyright 2005-2016 www.furniture.biz.ua
  All Rights Reserved
Рейтинг мебельных сайтов Украины Рейтинг мебельных сайтов на UKRMEBEL.COM
Design by
Slava