Портал МЕБЕЛЬНЫЙ БИЗНЕС В УКРАИНЕ
Начальная страница
Форум о мебели
Мебельный рейтинг UA
Пресс-релиз для СМИ
Производители мебели
Продавцы мебели
Новости и публикации
Выставки мебели
Мебельные ресурсы
Нормативная база
Софт (программы для ПК)
Обмен ссылками
Реклама на сайте
Обратная связь
Домашнему мастеру
 

 


Портал о мебельном бизнесе в Украине приветствует вас на своих страницах!

Тимошенко обвинувачують у Росії за мебель

Виконуючу обов'язки прем'єра України Юлію Тимошенко обвинувачують у Росії в дачі хабарів російським військовим за завищення вартості меблів, які постачалися їм українцями.

Про це розповів "Комерсантові" один зі співробітників Міноборони, обвинувачуваних генпрокуратурою у цій справі.

У середу два колишні співробітники Міноборони Олександр Ізгагін і Борис Чурилов, яких, за даними Головної військової прокуратурии Росії, Тимошенко схилила до невигідних для Росії угод, закінчили ознайомлення з матеріалами кримінальної справи.

Як заявив Олександр Ізгагін, обвинувачення в основному базується "на порівнянні вартості меблів, які постачалися за контрактом з України, і вартістю меблів, що випускається в системі ГУЇНа".

"Зрозуміло, що вартість товару, який зроблено у колоніях і без врахування ПДВ, набагато нижче. До того ж ми у рамках угоди між Росією й Україною лише оформляли документи", – заявив Ізгагін.

Тимошенко, за версією слідства, нав'язала офіцерам невигідні ціни. Однак Ізгагін обвинувачення на адресу Тимошенко вважає "брєдовими", а саму справу – політичною.

За словами офіцера, після арешту в 2000 році від нього вимагали свідчень на Тимошенко й високопоставлених чиновників Міноборони, обіцяючи випустити із СІЗО.

"Ніяких хабарів вона мені не давала, це просто смішно. А в зустрічах по тій угоді брали участь не тільки ми, але і Єльцин з Кучмою й навіть Путіним у ранзі прем'єра", – відзначив Ізгагін.

ГВП обвинувачує співробітників Міноборони в тім, що наприкінці 90-х років вони одержали хабарів на $5,5 тис. від Тимошенко.

Слідство вважає, що, одержавши хабара, полковники Ізгагін і Чурилов завищили вартість поставлених українською стороною Міноборони РФ матеріалів, у результаті чого Росії було завдано збитків на $98 млн. В 2003 році Московський окружний військовий суд виправдав офіцерів.

У іншій справі полковників Ізгагіна й Чурилова обвинуватили в перевищенні повноважень при закупівлі меблів на Україні. Завданий ними збиток оцінюється ГВП в $11 млн.

Источник: www.ПРАВДА.com.ua.

 

 
 
  © Copyright 2005-2016 www.furniture.biz.ua
  All Rights Reserved
Рейтинг мебельных сайтов Украины Рейтинг мебельных сайтов на UKRMEBEL.COM
Design by
Slava