Чистота

Безкоштовні оголошення меблевої тематики: пропозиція послуг.
Увага! Послуги з виготовлення меблів публікуйте у розділі «Продам»
Відповісти
Lipa
Повідомлень: 8
З нами з: Сер травня 22, 2019 01:59

Чистота

Повідомлення Lipa »

Нужно помыть витражные окна на 7 этаже. Думаю, что клининговые компании должны же оказывать такие услуги?
Alla_89
Повідомлень: 1
З нами з: Вів серпня 04, 2020 16:40

Re: Чистота

Повідомлення Alla_89 »

Lipa писав: Нед вересня 13, 2020 07:40 Нужно помыть витражные окна на 7 этаже. Думаю, что клининговые компании должны же оказывать такие услуги?
Клининговые компании оказывают услугу мойки окон на высоте. Недавно заказывала такую услугу в клининговой компании Уборка 24, результатом осталась довольна. У них есть промальпинисты, специальная техника и моющие средства. Если необходимо качественно и доступно - обращайтесь к ним.
Tydos
Повідомлень: 7
З нами з: Вів лютого 16, 2021 15:33

Re: Чистота

Повідомлення Tydos »

А дорого получаеться за один этаж?
Дамблдор
Повідомлень: 8
З нами з: П'ят квітня 30, 2021 10:13
Звідки: Киев

Чистота

Повідомлення Дамблдор »

Обращался в компанию uborka.com.ua/generalnaya для генеральной уборки после ремонта. Сам, реально оценив масштабы понял что не по силам, а пообщавшись с консультантом компании выяснил что в этом деле столько нюансов и лучше доверить эту работу профессионалам. Уточнив все моменты сделал заказ, уже на следующий день прибыла команда ребят, все нужное для уборки у них с собой. Сотрудники все опрятные и вежливые. Четыре часа и квартира чистейшая, я в шоке, просто прикидывал если самому убирать то минимум неделю). Однозначно рекомендую
Колинов
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 171
З нами з: Нед липня 17, 2022 19:54

Re: Чистота

Повідомлення Колинов »

Так, треба до клінінгової компанії звертатися, тому що у них є спеціалізоване обладнання, хімія та навички такої роботи. Ось тут є вже перевірений клінінг київ, тож зверніться до них. Я їх запрошую кілька разів на рік для генерального прибирання та задоволений як якістю, так і ціною.
Аватар користувача
Игорь Антонович
Повідомлень: 31
З нами з: П'ят лютого 18, 2022 18:16

Re: Чистота

Повідомлення Игорь Антонович »

Треба мати гарний порохотяг для прибирання. І у мене такий є. Правда потрібно відремонтувати, я вже й запчастини знайшов де замовити. Колеги, у Майстер Плюс є запчастини до різної побутової техніки, раджу його зберегти собі у важливі вкладки.
Колинов
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 171
З нами з: Нед липня 17, 2022 19:54

Re: Чистота

Повідомлення Колинов »

Загалом, друзі, я знайшов нарешті дійсно хорошу побутову хімію, яка допомагає швидко впоратися зі збиранням. Виявляється, є велика різниця між звичайною та професійною побутовою хімією, тому Вам це теж треба враховувати в майбутньому при виборі.
Аватар користувача
Dampire
Повідомлень: 16
З нами з: Пон лютого 05, 2024 13:09

Re: Чистота

Повідомлення Dampire »

Ого.. Это наверно очень сложно и опасно
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей