Кухня

Відгуки про роботу компаній меблевого ринку України від продавців до виробників. Спам та рекламні повідомлення з великою кількістю гіперпосилань видаляються!
Sunrizzze
Повідомлень: 2
З нами з: Сер квітня 18, 2018 07:57

Re: Кухня

Повідомлення Sunrizzze »

Очень нравится дизайн кухни в стиле лофт, поэтому решили с женой искать примеры. Нашли тут, всем советую, недавно сделали. Всё очень красиво!
Аватар користувача
Skiff
Повідомлень: 9
З нами з: Вів червня 12, 2018 17:19
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Re: Кухня

Повідомлення Skiff »

Сайт по кухням классный, ага.
Но это снова Белоруссия :-)
А нам такую же Украину подавай!
https://www.autoskiff.pp.ua/ - Автоматизация проектирования и расчёта мебели
https://www.gdm-lab.com.ua - Торговое оборудование под заказ (дизайн и изготовление)
AhAstahova
Повідомлень: 9
З нами з: Пон грудня 18, 2017 14:44

Re: Кухня

Повідомлення AhAstahova »

Маленькая кухня - это большая проблема для хозяйки) Но бывает так, что размер квартиры, как и родственников, не выбирают :D По этому нужно так обустроить, чтобы всё необходимое поместилось и ещё место осталось) По этому я поставила всевозможные дозаторы/ диспенсеры, вот здесь брала и ещё кучу всяких таких штук. Чтобы экономили место и деньги)
nera
Повідомлень: 2
З нами з: Суб серпня 18, 2018 19:50

Re: Кухня

Повідомлення nera »

что скажите на счет духовки
какая лучше -газовая или электро?
nera
Повідомлень: 2
З нами з: Суб серпня 18, 2018 19:50

Re: Кухня

Повідомлення nera »

kinyh писав:Суб серпня 18, 2018 01:47 что по вытяжке посоветуете ?
берите помощней
verainshina
Повідомлень: 8
З нами з: Сер листопада 01, 2017 08:50

Re: Кухня

Повідомлення verainshina »

На кухню мебель обошлась тысяч в 25 гривен. Около 16 тысяч на саму фурнитуру кухни. Кухонный уголок. И три стула для бара. Но и еще же холодильник покупала с плитой. На технику где-то тоже около двадцатки улетело.
И это еще нормально. И это еще и без ремонта))
Аватар користувача
Maryna
Повідомлень: 1
З нами з: П'ят серпня 24, 2018 15:46

Re: Кухня

Повідомлення Maryna »

Ремонти зараз зовсім дорогі стали...
Аватар користувача
Vlad19
Повідомлень: 1
З нами з: П'ят серпня 31, 2018 21:02

Re: Кухня

Повідомлення Vlad19 »

А ми ще плюс до всього ставили і бойлер на кухню. Брали невеликого - Зануссі на 10 літрів - поставили під раковину. В нас раніше гаряча вода була від бойлера з ванни, але кожного разу в кухні, коли треба гаряча вода, треба було спускати з труб воду, що охолола. Виходила велика трата води. Зараз тільки кран відкрив - біжить гаряча вода. Не знаю, як це скажеться на лічильнику електроенергії, адже зараз постійно ввімкнуто два бойлери, але економія води буде.
Зображення
Аватар користувача
Lilac
Повідомлень: 2
З нами з: Нед вересня 16, 2018 22:26

Re: Кухня

Повідомлення Lilac »

На какой поверхности отчётливей остаются отпечатки рук - на глянцевой или на матовой?
Аватар користувача
Wilbrand
Повідомлень: 16
З нами з: Чет вересня 20, 2018 09:35

Re: Кухня

Повідомлення Wilbrand »

Мне нравится глянцевая.
BookerT
Повідомлень: 1
З нами з: Нед вересня 23, 2018 21:35

Re: Кухня

Повідомлення BookerT »

Кухня должна быть красивой!
klopra
Повідомлень: 1
З нами з: Вів жовтня 09, 2018 11:25

Re: Кухня

Повідомлення klopra »

Я люблю уют во всем доме. Недавно купила себе парочку милых декоративных игрушек для декорации дома, на кухню тоже взяла несколько, вот таких, что скажете, вам такое нравится или нет? Потому что муж смеется, говорит что еще не выросла... :)
Аватар користувача
Magnoli
Повідомлень: 15
З нами з: Сер жовтня 17, 2018 18:14

Re: Кухня

Повідомлення Magnoli »

Xesalodag писав: П'ят вересня 23, 2016 12:04 Если бы перед вами стоял вопрос покупки кухонной стенки, вы бы выбрали глянцевую или матовую?
При выборе кухни отдали предпочтение глянцевой ... спустя время пожалела , на глянце не избежать царапин которое очень видно ... и пусть кто то сейчас начнет что можно аккуратно и т.д. но с маленьким ребенком ... да и просто царапин не избежать все таки это кухня...
Аватар користувача
Magnoli
Повідомлень: 15
З нами з: Сер жовтня 17, 2018 18:14

Re: Кухня

Повідомлення Magnoli »

скинали очень стильно и сейчас востребовано , я бы выбрала конечно его ... но еще все зависит от стиля
Аватар користувача
Magnoli
Повідомлень: 15
З нами з: Сер жовтня 17, 2018 18:14

Re: Кухня

Повідомлення Magnoli »

Vlad19 писав: П'ят серпня 31, 2018 21:20 А ми ще плюс до всього ставили і бойлер на кухню. Брали невеликого - Зануссі на 10 літрів - поставили під раковину. В нас раніше гаряча вода була від бойлера з ванни, але кожного разу в кухні, коли треба гаряча вода, треба було спускати з труб воду, що охолола. Виходила велика трата води. Зараз тільки кран відкрив - біжить гаряча вода. Не знаю, як це скажеться на лічильнику електроенергії, адже зараз постійно ввімкнуто два бойлери, але економія води буде.
Какая классная штука , у меня у мамы разная разводка в кухню то что нужно ...
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей