Шпонована плита

Поиск оптовых поставщиков, продавцов, потребителей, производителей, деловых партнеров мебельного рынка в Украине. Спам и рекламные сообщения с большим количеством гиперссылок удаляются!
Ответить
павел эскада
Сообщения: 20
Зарегистрирован: Пт июл 08, 2011 16:55
Откуда: киев
Контактная информация:

Шпонована плита

Сообщение павел эскада » Вт ноя 22, 2011 18:13

Доброго дня !!!
Вас вітає компанія «ЕСКАДА-М» в особі Павла Скрипки

Нам приємно, що Ви зацікавилися шпонованою плитою як матеріалом для Вашого виробництва. Адже, на сьогоднішній день, саме шпонована плита є натуральним, практичним та зручним матеріалом для виготовлення корпусних меблів, столів, дверей, стінових панелей, а також, для декорування інтер’єрів.

Ми прагнемо аби Ви, шукаючи надійного партнера з постачання якісної шпонованої плити, зробили зважений вибір. Тому, надаємо Вам актуальну інформацію про свою продукцію та послуги, для об’єктивного порівняння з іншими пропозиціями на ринку.

Надійна основа

«ЕСКАДА-М» виробляє шпоновану плиту на основі ДСП, МДФ, ДВП, вологостійкої фанери та столярної плити тільки 1 сорту. Такий підхід дозволяє нам гарантувати відмінну якість шпонованої плити від самого початку процесу її виробництва.

Наші постійні постачальники є найкращими підприємствами у своїй галузі: «Kronospan», «Фанплит», «Коростенський завод МДФ», «Одек Україна».

Формат шпонованих плит:

ДСП: 2750х1250мм, товщина 10-25мм;
МДФ: 2800х1250мм, товщина 3-40мм;
ДВП: 2440х1220мм, товщина 3,2мм;
Вологостійка фанера: 2500х1250мм, товщина 4-40мм;
Столярна плита: 2500х1250мм, товщина 18мм;
Склеювання плит для набору необхідної товщини.

Натуральний та модифікований шпон

Компанія «ЕСКАДА-М» співпрацює як з українськими так і з європейськими виробниками шпону. Налагоджена робота з широким колом постачальників дає нам змогу отримувати шпон лише найкращої якості та завжди мати у наявності ходові види натурального та модифікованого шпону.

Каталог шпонів Ви можете переглянути тут:
натуральні шпони
модифіковані шпони

Доставка готової продукції


Злагоджена та професійна робота команди «ЕСКАДА-М» дозволяє нам стабільно забезпечувати Ваше виробництво якісною шпонованою плитою та дотримуватися 10-ти денного терміну виконання та доставки Вашого замовлення у будь-яку точку України.

Ми доставляємо готову продукцію власним або попутним транспортом, а також, службами доставки.

Супутні послуги

Забезпечуючи Ваше підприємство шпонованою плитою, компанія «ЕСКАДА-М» відчуває свою частину відповідальності за якість, красу та надійність виготовлених Вами меблів.

Через це, окрім досконалого виробництва матеріалу, ми також пропонуємо Вам і якісні послуги:

Оптимальний розкрій та подетальна порізка;
Кромкування (товщина кромки до 45мм);
Продаж кромки (з клеєм та без клею);
Художній набір шпону (комбінування шпонів на одному виробі);

Бережливе пакування

Фірмове «бережливе пакування» компанії «ЕСКАДА-М» – надійний захист шпонованої плити під час доставки на Ваше виробництво.

Навіть невеликі замовлення ми пакуємо з дотриманням всіх наших норм: розміщуємо на піддоні, обгортаємо гофрокартоном і поліетиленовою плівкою, фіксуємо капроновими стяжками. Це зводить на мінімум можливість пошкоджень в дорозі.

Ми будемо раді, якщо компанія «ЕСКАДА-М» стане для Вас тим партнером, який відповідатиме усім Вашим виробничим потребам.

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя