Розумна кухня

Спілкування на інші теми (окрім реклами). Спам буде видалено!
Аватар користувача
СтереоТип
Повідомлень: 6
З нами з: Чет листопада 11, 2021 18:06

Re: Розумна кухня

Повідомлення СтереоТип »

Milanok писав: Сер вересня 22, 2021 10:30 Сейчас каждый мечтает о такой умной технике.
Не знаю - для меня обычная турка для варки кофе намного лучше всяких "умных" кофемашин.
Колинов
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 166
З нами з: Нед липня 17, 2022 19:54

Re: Розумна кухня

Повідомлення Колинов »

А я вообще чай больше люблю, так что для меня эти кофеварки, турки - это просто лишнее. Лучше заварить настоящий зеленый чай, от которого Вы куда больше удовольствия получите. Ну это лично мое мнение.
Аватар користувача
Игорь Антонович
Повідомлень: 29
З нами з: П'ят лютого 18, 2022 18:16

Re: Розумна кухня

Повідомлення Игорь Антонович »

А яка у вас техніка на кухні, друзі?
Аватар користувача
Игорь Антонович
Повідомлень: 29
З нами з: П'ят лютого 18, 2022 18:16

Re: Розумна кухня

Повідомлення Игорь Антонович »

Я не так давно лише переїхав у власну квартиру, новою технікою для кухні ще не розжився. Забрав з орендованого житла старенький холодильник та мікрохвильовку, остання вже потребує ремонту. Поки ще планую замовити запчастини для мікрохвильових печей у "МАЙСТЕР ПЛЮС" та полагодити. Тут є запчастини для різної брендової техніки, беріть до уваги. Думаю, що ремонт у наш час набагато актуальніше виконати, ніж купувати все нове.
Аватар користувача
sushko
Повідомлень: 10
З нами з: Суб серпня 07, 2021 15:04

Re: Розумна кухня

Повідомлення sushko »

Прикольно! Я теж мрію про таку кухню
Аватар користувача
sushko
Повідомлень: 10
З нами з: Суб серпня 07, 2021 15:04

Re: Розумна кухня

Повідомлення sushko »

Нажаль, зараз маю жити далеко від дому та користуватися чужими речами.
Але ситуація така, що варто замовляти solar світильники та павербанкі, а не нову кухню. Але я в Бріле знайшла прикольну люстру, коли я повернуся, то буду робити ремонт в кварирі і цю люстру обов'язково куплю.
Avoyna
Повідомлень: 22
З нами з: Пон листопада 18, 2019 11:52

Re: Розумна кухня

Повідомлення Avoyna »

Игорь Антонович писав: Суб листопада 19, 2022 16:12 Я не так давно лише переїхав у власну квартиру, новою технікою для кухні ще не розжився. Забрав з орендованого житла старенький холодильник та мікрохвильовку, остання вже потребує ремонту. Поки ще планую замовити запчастини для мікрохвильових печей у "МАЙСТЕР ПЛЮС" та полагодити. Тут є запчастини для різної брендової техніки, беріть до уваги. Думаю, що ремонт у наш час набагато актуальніше виконати, ніж купувати все нове.
Не завжди ремонт виправдовує себе. Та й обирати запчастини не завжди легко. Ось, наприклад, треба було поршневий компресор обрати, а там, виявляється, багато особливостей вибору є - А якщо техніка стара, то й ще спробуй знайти запчастини.
Avoyna
Повідомлень: 22
З нами з: Пон листопада 18, 2019 11:52

Re: Розумна кухня

Повідомлення Avoyna »

Чашка - то таке... Ось апарат шокової заморозки - оце річ. Шкода тільки у багатьох магазинах тільки промислові є, а мені б побутову хотілося - овочі прямо з городу морозити, або рибку тільки з річки)))
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 31 гість