Занимаетесь фитнессом?

Спілкування на інші теми (окрім реклами). Спам буде видалено!
Jerek
Повідомлень: 2
З нами з: Пон травня 09, 2022 11:51

Re: Занимаетесь фитнессом?

Повідомлення Jerek »

Не могу себя заставить. я ленивый
Колинов
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 171
З нами з: Нед липня 17, 2022 19:54

Re: Занимаетесь фитнессом?

Повідомлення Колинов »

Как Вы думаете, какая обувь для занятия спортом наиболее подходящая? Я сейчас в качалку записался и не могу определиться. Может быть купить кроксы crocsone.com.ua/ru/ вот такого плана? Или же лучше посмотреть в сторону каких-нибудь ботинок? Кроссовки не предлагайте, они мне априори не нравятся.
Востаннє редагувалось Вів травня 02, 2023 01:27 користувачем Колинов, всього редагувалось 1 раз.
aaprile
Повідомлень: 1
З нами з: Чет жовтня 27, 2022 15:15

Re: Занимаетесь фитнессом?

Повідомлення aaprile »

спасибо, буду иметь ввиду!
andriy199107
Повідомлень: 1
З нами з: Сер травня 31, 2023 13:41

Re: Занимаетесь фитнессом?

Повідомлення andriy199107 »

Схуднення за допомогою нитки і бананова дієта - myukraine.in.ua/2023/04/17/bananova-diyeta/ стануть великим плюсом якщо ви бажаєте схуднути і тримати своє тіло в тонусі :)
Аватар користувача
Игорь Антонович
Повідомлень: 31
З нами з: П'ят лютого 18, 2022 18:16

Re: Занимаетесь фитнессом?

Повідомлення Игорь Антонович »

Спортом обов'язково потрібно займатися і не важливо навіть, яким саме. Головне, щоб таке заняття подобалось і приносило користь. Я хочу підготувати спортзал, потрібно нанесення спортивної розмітки, в TOP-Unity знайшов таке у продажу. Треба буде замовити. І ще тут є всі товари для спорту та активного відпочинку.
Grinii
Повідомлень: 39
З нами з: Суб травня 28, 2016 13:49

Re: Занимаетесь фитнессом?

Повідомлення Grinii »

Invictus писав: Пон березня 29, 2021 19:23 3 раза в неделю бегаю в футбол + занимаюсь йогой дома
Футбол и йога это фитнес? Я как-то представлял фитнес по другому, но в фитнесе точно есть упражнения с вот такими красивыми футбольными мячами. Фитнес, это самые разнообразные физические упражнения. В этом и есть прелесть фитнеса. Как-то так.
Sarii
Повідомлень: 8
З нами з: Вів жовтня 26, 2021 21:45

Re: Занимаетесь фитнессом?

Повідомлення Sarii »

Игорь Антонович писав: Сер червня 07, 2023 11:31 Спортом обов'язково потрібно займатися і не важливо навіть, яким саме. Головне, щоб таке заняття подобалось і приносило користь. Я хочу підготувати спортзал, потрібно нанесення спортивної розмітки, в TOP-Unity знайшов таке у продажу. Треба буде замовити. І ще тут є всі товари для спорту та активного відпочинку.
Дякую за пораду щодо спортивного взуття! Я обов'язково перегляну асортимент на вказаному вами сайті. Важливо мати якісне та зручне взуття для тренувань, а Asics – це дійсно відомий та надійний бренд. Ваш досвід з покупкою на цьому сайті є корисним, і я впевнений, що знайду там щось підходяще для своїх потреб у спортзалі.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей