Обогреватель

Спілкування на інші теми (окрім реклами). Спам буде видалено!
Відповісти
Rost33
Повідомлень: 1
З нами з: П'ят березня 29, 2019 14:47

Обогреватель

Повідомлення Rost33 »

Здравствуйте, посоветуйте хороший интернет магазин где можно заказать инфракрасный обогреватель.
Аватар користувача
DanaF
Повідомлень: 3
З нами з: Пон жовтня 30, 2017 12:23

Re: Обогреватель

Повідомлення DanaF »

Я знаю только один магазин UDEN-S, где можно приобрести инфракрасный обогреватель. Я там себе прошлой зимой покупала. В целом осталась довольна и обогревателем, и обслуживанием. Так что можете себе тоже тут что-то подобрать.
Cawka
Повідомлень: 4
З нами з: Сер січня 22, 2020 15:58

Re: Обогреватель

Повідомлення Cawka »

сами дома пользуемся уже 2года как инфракрасным обогревателем от домоспа: и ни разу он не подводил, очень приятно греет. Вот думаю такого рода купить и в гараж и на дачу, просто по цене не дорого, а греет неплохо довольно
Аватар користувача
Fakasdar
Повідомлень: 1
З нами з: Суб грудня 14, 2019 14:14

Re: Обогреватель

Повідомлення Fakasdar »

Да тоже выбирать нужно тщательно
Катруська
Повідомлень: 3
З нами з: Сер лютого 26, 2020 21:39

Re: Обогреватель

Повідомлення Катруська »

Согласна. С этим надо очень осторожно.
Rina788
Повідомлень: 27
З нами з: Вів січня 29, 2019 22:43

Re: Обогреватель

Повідомлення Rina788 »

Я себе на дачу печь длительного горения установила. Очень довольно, так как печь отличается высокими эксплуатационными и техническими характеристиками, удобна в использовании и экономична. С ее помощью обеспечить комфорт и уют в доме или отдельном помещении будет очень легко и просто.
kokka
Повідомлень: 3
З нами з: П'ят грудня 15, 2017 12:30

Re: Обогреватель

Повідомлення kokka »

Ребята, у меня дома три кошки. Они живут в летнем домике нашего дачного участка. Зимой мы его не обогреваем. Вот тоже думаю, нужно купить хороший обогреватель для них. Какой можете посоветовать?
Аватар користувача
Иванович
Повідомлень: 11
З нами з: Чет вересня 26, 2019 09:05

Re: Обогреватель

Повідомлення Иванович »

Не уважаю я все эти обогреватели, счета за электричество зашкаливают, воздух "горит" что дышать нечем. Толи дело настоящее отапливание проверенной буржуйкой вот это вещь, настоящая не "химозная" или булерьян то же отличный вариант.
Tehno
Повідомлень: 1
З нами з: Пон серпня 24, 2020 11:33

Re: Обогреватель

Повідомлення Tehno »

А как по качеству?
Tamaro4ik
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 58
З нами з: Сер березня 18, 2020 20:16

Re: Обогреватель

Повідомлення Tamaro4ik »

Сонячні батареї від Solar-Tech - надійне і рентабельне рішення для дому. Ми купували сонячні панелі для власного будинку, і вони прекрасно функціонують, навіть у хмарні дні. Інтернет-магазин Solar-Tech вражає своєю професіоналізмом та оперативністю. Тепер ми допомагаємо навколишньому середовищу, використовуючи енергію сонця завдяки цим чудовим сонячним батареям!
olchiks
Повідомлень: 17
З нами з: Нед травня 14, 2017 12:40

Re: Обогреватель

Повідомлення olchiks »

Обігрівачі та тепловентилятори – це пристрої. Тепловентилятор призначений в основному для домашнього використання та добре працює, наприклад, у перехідний сезон. У пропозиції інтернет-магазину «Мій малюк» mojmalysh.com.ua/ua/mame/obogrevateli-i-teploventilyatory/ представлені сучасні обігрівачі, а також прості у використанні тепловентилятори.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей