Доставка цветов

Спілкування на інші теми (окрім реклами). Спам буде видалено!
Відповісти
Алекс С
Повідомлень: 1
З нами з: Чет червня 24, 2021 14:23

Доставка цветов

Повідомлення Алекс С »

Подскажите где можно приобрести цветы с доставкой.
Lamka
Повідомлень: 11
З нами з: П'ят травня 21, 2021 09:56

Re: Доставка цветов

Повідомлення Lamka »

Хорошо известная в столице и области компания Квиточка построила свой бизнес на доставке цветов в Киеве kvitochka.kiev.ua. Заказ доставки цветов и цветовых композиций - это комфортно, доступно и во многих случаях безальтернативно. Те, кто хоть однажды обращался в компанию Квиточка, становились ее постоянными клиентами, а значит, получали от менеджера купон на скидку. Он действует на все покупки в компании и не имеет срока давности. Кроме того, на букеты и композиции распространяются акции, которые постоянно обновляются. И скидки, и акции никак не отражаются на качестве продукции - ваш букет или композиция всегда будет составлен только из свежих качественных растений.
Колинов
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 171
З нами з: Нед липня 17, 2022 19:54

Re: Доставка цветов

Повідомлення Колинов »

Мене зараз також це питання дуже цікавить. Я думаю дружині зробити приємний сюрприз та замовити їй квіти з доставкою. У Києві srez.com.ua ось цю компанію більше рекомендують, тож я якраз на неї і звернув зараз увагу.
Karolina
Повідомлень: 13
З нами з: Чет травня 20, 2021 22:42

Re: Доставка цветов

Повідомлення Karolina »

Я постійно замовляю квіти з доставкою в інтернет магазині Inflowers там великий вибір, але особливо мені подобаються півонії. Але, звичайно ж, Я завжди орієнтуюся на смак людини якій я дарую квіти. Букети дуже гарні та ціни оптимальні.
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [SEO парсер] і 8 гостей