Матрац

Безкоштовні оголошення меблевої тематики: попит, покупка, прийму в дар...
Відповісти
Аватар користувача
mashenber
Повідомлень: 6
З нами з: Чет липня 02, 2020 20:27

Матрац

Повідомлення mashenber »

Добрий день. Днями купили двоспальне ліжко, тепер справа за матрацом. Дайте пораду, який ортопедичний матрац краще взяти, як виявилося, їх багато видів. І де їх подивитися в Києві?
Аватар користувача
Мебещик
Повідомлень: 4
З нами з: П'ят листопада 13, 2020 12:58

Re: Матрац

Повідомлення Мебещик »

Є один магазин, який я можу вам порадити - це Матрасін. Брали ортопедичний безпружинний середньої жорсткості матрац. Правда консультант допоміг нам швидко підібрати кращий варіант. Матрац якісний і дуже комфортний. Зверніть увагу на матраци Come-For (Камі-Фор), як вони вам?
https://matrasin.kiev.ua/matrasy-come-for-kiev
Аватар користувача
mashenber
Повідомлень: 6
З нами з: Чет липня 02, 2020 20:27

Re: Матрац

Повідомлення mashenber »

Дякую на вигляд дуже хороший на вигляд матрац. Загляну на сайт і підберу один із варіантів.
Panasenko
Повідомлень: 3
З нами з: Нед листопада 06, 2022 19:32

Re: Матрац

Повідомлення Panasenko »

Компанія пропонує дійсно якісні матраци, але ціни там високі. Із такими самими характеристиками можна знайти і дешевші варіанти. Але прийдеться довго шукати.
Колинов
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 166
З нами з: Нед липня 17, 2022 19:54

Re: Матрац

Повідомлення Колинов »

У меня сейчас тоже проблемы выбора, потому что я вижу довольно много магазинов и про матрасы знаю практически все, но вот определиться лично мне довольно не просто. Сапожник без сапог - именно так называется это явление) Наиболее недорогие ортопедические матрасы https://matroluxe.ua/matrasy-ortopedicheskie я вот в этом магазине нашел, так что буду здесь выбирать, как только получится определиться. Скорее всего пружинный возьму, ведь это - классика, которая никогда из моды не выйдет.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей