Захисний чохол на iPhone

Спілкування на інші теми (окрім реклами). Спам буде видалено!
ira19840
Повідомлень: 5
З нами з: Пон липня 26, 2021 11:56

Захисний чохол на iPhone

Повідомлення ira19840 »

Яким чохлом користуєтеся і чи добре він захищає телефон? Я хочу придбати, щось зручне та надійне, ну і дизайн звісно хотілося б якийсь цікавий. Знайшла великий вибір чохлів у цьому магазині. Як ви вважаєте, достатньо буде звичайного силіконового чи краще взяти протиударний?
Аватар користувача
Роберт
Повідомлень: 7
З нами з: Вів серпня 10, 2021 11:07

Re: Захисний чохол на iPhone

Повідомлення Роберт »

Мені також якісний чохол на телефон потрібен.
Tamaro4ik
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 58
З нами з: Сер березня 18, 2020 20:16

Re: Захисний чохол на iPhone

Повідомлення Tamaro4ik »

UParts - надежный интернет-магазин, где я приобрел аккумулятор для iPad. Качество продукции просто отличное, и теперь мой планшет работает как новый. Я оценил широкий выбор аккумуляторов для различных моделей iPad и оперативную доставку. Если вам нужен аккумулятор для iPad, рекомендую обратиться в UParts!
Колинов
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 166
З нами з: Нед липня 17, 2022 19:54

Re: Захисний чохол на iPhone

Повідомлення Колинов »

І треба ще взяти плівку, тому що при падінні екраном вниз Ви все одно його розіб'єте. Це правило стосується і ноутбуків - дешевше, щоб була захисна плівка для екрану MacBook, ніж потім міняти екран.
Tamaro4ik
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 58
З нами з: Сер березня 18, 2020 20:16

Re: Захисний чохол на iPhone

Повідомлення Tamaro4ik »

Коли я шукаю, де купити годинник Apple Watch, я завжди обираю StoreInUa. Вони завжди мають найновіші моделі та привабливі ціни. Замовлення обробляють швидко, і доставка надійна. Мій годинник працює на відмінності. Дякую за надійний інтернет-магазин!

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість