Репетитор з англійської мови

Спілкування на інші теми (окрім реклами). Спам буде видалено!
Відповісти
Rina788
Повідомлень: 27
З нами з: Вів січня 29, 2019 22:43

Репетитор з англійської мови

Повідомлення Rina788 »

Мені терміново потрібно знайти грамотного та досвідченого репетитора з англійської мови. Може хтось підкажіть контакти?
stu3dents
Повідомлень: 2
З нами з: Пон серпня 07, 2023 17:34

Re: Репетитор з англійської мови

Повідомлення stu3dents »

Уроки англійської мови проходять онлайн, на початку навчання викладач перевірить ваш рівень, щоб знати відправну точку, таким чином буде зрозуміло в якому напрямку рухатися далі і які теми вивчати. Навчання буде складатися: Усні завдання (відповіді на запитання, висловлювання думки, спілкування з носіями мови); Вивчення слів англійської мови (обов’язково потрібно покращувати словниковий запас слів);
Письмові завдання (проходження тестів, написання контрольних робіт з англійської мови). Найкращі репетитори на сайті legko-v-uchebe Репетитор англійська мова
stu3dents
Повідомлень: 2
З нами з: Пон серпня 07, 2023 17:34

Re: Репетитор з англійської мови

Повідомлення stu3dents »

Співпраця з репетитором англійської мови може значно полегшити ваш процес вивчення. Перед початком співпраці з репетитором з'ясуйте, які саме мовні навички вам потрібно покращити та які конкретні цілі ви маєте. Найкращі репетитори на сайті only-student Уроки англійської мови репетитором на only-student
AdamHavrysh
Повідомлень: 2
З нами з: П'ят березня 22, 2024 15:00

Re: Репетитор з англійської мови

Повідомлення AdamHavrysh »

Я працював декілька разів з репетитором, мені не дуже сподобалось, сподіваюсь що зараз зможу щось знайти по вашим рекомендаціям
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 42 гостей