Бойлер став багато споживати електрики

Спілкування на інші теми (окрім реклами). Спам буде видалено!
Аватар користувача
Kravetz
Повідомлень: 38
З нами з: Чет січня 26, 2023 15:28

Бойлер став багато споживати електрики

Повідомлення Kravetz »

Вже два роки стоїть бойлер Electrolux ewh 80 magnum slim на 1,5 кВт. Тен ще не чистився. В останні пару місяців зауважив, що електрики почало споживатися більше кіловат на 200. Став шукати причину. Ну першим, звичайно, перевірив бойлер його відключенням. Без нього – близько 8-9 кВт, з ним 20-30. Це за добу. Розетка, в яку включений бойлер, сильно нагрівається і плавиться. Почитав скільки ват бере бойлер і зрозумів що треба чистити чи міняти тен? Чи це так, чи причина може бути в іншому?
Аватар користувача
Mr.Robot
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 95
З нами з: Нед січня 05, 2020 17:34

Re: Бойлер став багато споживати електрики

Повідомлення Mr.Robot »

Здається, ви вже правильно визначили деякі можливі причини проблеми. Перш за все, я б рекомендував перевірити тен. Якщо він не чистився протягом двох років, на ньому може бути накип, який збільшує енергоспоживання, оскільки тену потрібно витрачати більше енергії, щоб нагріти воду. Це також може пояснити, чому розетка нагрівається - тен, який працює з підвищеною потужністю, може викликати перевантаження.
Я б також рекомендував перевірити термостат. Якщо він не працює правильно, бойлер може нагрівати воду до більш високої температури, ніж потрібно, що також веде до збільшення споживання енергії.
Якщо після перевірки та, можливо, чистки або заміни тена проблема не вирішиться, я б рекомендував звернутися до професійного електрика або сервісного центру для діагностики бойлера.

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей