Rutus Atrex: Пошук Скарбів на Новому Рівні Технологій!

Спілкування на інші теми (окрім реклами). Спам буде видалено!
anton9811
Повідомлень: 20
З нами з: П'ят травня 10, 2019 01:04

Rutus Atrex: Пошук Скарбів на Новому Рівні Технологій!

Повідомлення anton9811 »

У пошуках скарбів потрібен металошукач, на якого можна покластися. Rutus Atrex - це той самий інструмент, який перетворить ваші пошукові експедиції на захопливі подорожі у світі скарбів. Забудьте про звичайність - тепер у вас є унікальний металошукач, який працює на багатьох рівнях.

З його багаточастотною роботою в діапазоні від 3,6 до 18,6 кГц та можливістю регулювати частоту від 4,4 до 18,6 кГц з кроком 0,2 кГц, Rutus Atrex забезпечить вам широкий спектр можливостей для пошуку. Автоматичне балансування ґрунту, 9 заводських програм, а також 5 користувацьких режимів роботи роблять його ідеальним вибором для будь-якого пошукача скарбів.

З низькими і високими чутливостями, швидкістю реакції і підсвічуванням, Rutus Atrex готовий виявити найдрібніші артефакти. Додайте до цього мультифільтр, попередній перегляд рівня шуму та пороговий тон - і ви отримаєте надійного помічника в пошуку скарбів.

Загалом, з Rutus Atrex https://kamrad.ua/ua/rutus-atrex1 ви отримаєте більше, ніж просто металошукач. Це інструмент, який розкриє перед вами нові горизонти пошуків скарбів.

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей