Ремонт авто

Спілкування на інші теми (окрім реклами). Спам буде видалено!
Аватар користувача
Роман Наумов
Повідомлень: 2
З нами з: П'ят жовтня 14, 2022 12:00
Звідки: Киева

Ремонт авто

Повідомлення Роман Наумов »

Автосервис «571» предоставляет полный спектр услуг по ремонту автомобилей в Киеве! Мы занимаемся полным циклом профессионального техобслуживания автомобиля, охватывающий все узлы, а также системы Вашего автомобиля.

Мы готовы к решению нестандартных ситуаций, найдем решение любой проблемы. Мы дорожим своей репутацией и уверены: обратившись к нам, вы перестанете искать идеальный автосервис. Адрес: https://sto.571.com.ua/ru/
Колинов
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 166
З нами з: Нед липня 17, 2022 19:54

Re: Ремонт авто

Повідомлення Колинов »

Ой, мені теж треба машинку відремонтувати, тому що в разі чого автомобіль має бути завжди в робочому стані. Треба запчастини тільки в інтернеті замовити, втулка стабілізатора переднього Touareg (07-18)/ Q7 (07-15) VAG 7L8411313B easyparts.ua/ua/products/vag-7l8411313b обов'язково потрібна, бо майстри такі ціни на втулки ломлять, що аж страшно.
Panasenko
Повідомлень: 3
З нами з: Нед листопада 06, 2022 19:32

Re: Ремонт авто

Повідомлення Panasenko »

Реально, ціни на автосервісах зараз космічні. Треба самому купувати запчастини і з ними їхати до них
Колинов
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 166
З нами з: Нед липня 17, 2022 19:54

Re: Ремонт авто

Повідомлення Колинов »

Все, я знайшов і нормальне СТО. Виходить, що і магазин недорогий, а так само ось це car-plex.com СТО Київ на Оболоні недорого надає послуги, тому ремонт автомобіля для мене тепер дійсно недорого коштує.
Avoyna
Повідомлень: 22
З нами з: Пон листопада 18, 2019 11:52

Re: Ремонт авто

Повідомлення Avoyna »

Ну да, хорошо если разбираешься, что нужно купить. Вот, например, если хонингование нужно - altaynews.kz/43390-honingovanie-bloka-cilindrov-kogda-i-zachem-nuzhno-provodit.html, то какие запчасти покупать?
Karolina
Повідомлень: 12
З нами з: Чет травня 20, 2021 22:42

Re: Ремонт авто

Повідомлення Karolina »

Я відвідала кілька СТО у Києві, але хотів би виділити одну з них, яка, на мій погляд, є однією з найкращих. Я вже не раз проходив планове ТО автомобіля Київ у Iron Service iron-service.com
Персонал на СТО ""Iron Service"" професійний та ввічливий, завжди готовий допомогти вам із будь-яким питанням.
Крім того, СТО ""Iron Service"" оснащено сучасним обладнанням, що дозволяє виконувати роботи на найвищому рівні. При цьому ціни на ремонт та обслуговування машин цілком розумні та доступні.
Я хотіла би відзначити, що ремонт моєї машини був виконаний швидко і якісно. Після ремонту я не помітив жодних проблем із моїм автомобілем, і він працює як новий.
загалом я дуже задоволена СТО ""Iron Service"" і рекомендую її всім власникам автомобілів у Києві. Якщо ви шукаєте надійне та професійне місце провелення планового ТО автомобіля Київ, Iron Service iron-service.com - відмінний вибір."
Аватар користувача
Роберт
Повідомлень: 7
З нами з: Вів серпня 10, 2021 11:07

Re: Ремонт авто

Повідомлення Роберт »

Я тоже считаю, что надо услугами надёжного сервиса пользоваться.
Колинов
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 166
З нами з: Нед липня 17, 2022 19:54

Re: Ремонт авто

Повідомлення Колинов »

В общем, я тут немного в интернете покопался и нашел довольно хороший магазин, где предлагают запчасти по хорошей сейчас цене. У них комплект ремня грм как раз такой, который мне необходим и я Вам скажу, что ниже цен вообще не найти.
Karolina
Повідомлень: 12
З нами з: Чет травня 20, 2021 22:42

Re: Ремонт авто

Повідомлення Karolina »

Будь-який ремонт в автомобілі можна зробити на СТО Technoauto автомобілю зроблять комплексну комп'ютерну діагностику, і недорого усунуть будь-яку проблему, я в цьому автосервісі двигун ремонтувала і трохи ходову, вже 6 місяців ніяких проблем з автомобілем
AndreyShel
Повідомлень: 9
З нами з: Чет червня 23, 2022 20:16

Re: Ремонт авто

Повідомлення AndreyShel »

Здравствуйте. Возможно кому-то нужен насос плунжерный высокого давления или любые другие гидравлические комплектующие, рекомендую обращаться в магазин Hydraulic.ua. Высокое качество товара гарантировано. Менеджеры опытные и всегда на связи. Обращайтесь.
Tamaro4ik
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 58
З нами з: Сер березня 18, 2020 20:16

Re: Ремонт авто

Повідомлення Tamaro4ik »

Для качественной диагностики турбины в Киеве обратился в TurboSTO и не пожалел. Их специалисты провели все необходимые проверки, выявили проблему и предложили оптимальное решение. Очень доволен результатом!
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей